Telif Hakkı

Sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Burada beğendiğiniz şeyleri sayfama aktif link vererek paylaşmakta özgürsünüz. Blog'taki bütün yazılar Umut Akdaş'a ait olup Creative Commons Attribution Non-Commercial 3.0 Lisansı ile korunmaktadır. Yazılarım başka bloglardan veya web sayfalarından kopyala yapıştır usulü yayınlanmamaktadır. Bazı görseller ve bağlantılar diğer ürün, firma veya web sitelerinin haklarına müdahale edilmeden paylaşılmıştır. Bunun dışındaki bütün içeriğin telif hakları bana aittir.

Bu lisans aşağıdaki kullanım şartlarını içerir.Yani istediğiniz yazıyı paylaşabilir veya yeniden düzenleyip yayınlayabilirsiniz. Ama bunları ticari amaç içermeyen nedenlerle ve bu sayfadan alındığını açıkca belirterek yapabilirsiniz.


Şuanda sayfaya ekli bir kod sayesinde sayfamdan kopyaladığınız yazılardan sonra otomatik bir eklenti çıkıyor. Örneğini aşağıda görebilirsiniz:


"Bu blogda hayatımızda önemli ya da önemsiz yer tutan nesneleri eğer kullandıysam başka yerde bulamayacağınız ayrıntıda inceleyeceğim.

Daha Fazlası: http://umutspicks.blogspot.com/#ixzz14h38jFIE
Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial"Bu eklentiyi silmeden istediğiniz gibi paylaşabilir, yazılarınızda kullanabilirsiniz. Ticari amaç güden yazılarda benimle temasa geçmeden kullanmanız yasaktır.


Creative Commons Lisans Ayrıntıları için :
http://creativecommons.org/about/licenses/